Abana’da kamp organizasyonuna ev sahipliği yaptık

11 Haziran 2022 17:49 Abana Travel 630

‘İstiklal Yolu Sürüşü ’ etkinliği öncesi 60'ın üzerinde motorcuyu Abana'da ağırladık

✅ 9 Haziran İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü'nün 101. yılı dolayısıyla Riders Motosiklet Kulübü Derneği'nin organizasyonuyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilen "İnebolu'dan Ankara'ya İstiklal Yolu Sürüşü" öncesi Abana kamp organizasyonuna ev sahipliği yaptı.

✅ Abana Turizm Derneği olarak iki yıldır organizasyonun Abana’da yapılması noktasında öncülük ettiğimiz, Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Yunus Akgül’ün de tam destek verdiği etkinlik kapsamında farklı il ve bölgelerden 60’ın üzerinde motorcuyu Yeşilyuva Tabiat Parkı’nda ağırladık.

✅ Misafirlerimize ikramlarda bulunarak, ilçemiz hoş geldiniz dileklerimizi kendilerine ilettik.

✅ Kamp vesilesiyle dostlarımızla da bir araya gelme imkânı bulduk. İlçemize gelen misafirlerimize de hasbıhal ederek bölgemizi tanıtma fırsatı yakaladık.

✅ Abana’da ekipçe hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra misafirlerimizi İnebolu'dan Ankara'ya 340 kilometrelik İstiklal Sürüşü'nün başlangıcı için yolcu ettik.

✅Organizasyona imza atan 37 Riders Motosiklet Kulübü Derneği Başkanı Fatih Peker, “İki yıldır Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Yunus Akgül ile Turizm Derneği İstiklal Yolu Sürüşü etkinliğine ciddi katkılar sağlıyor. Anlamlı bir etkinliğin önemli bir parçası oldukları için kendilerine ve misafirperver Abana halkına ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.” diyerek kampa ilişkin değerlendirmede bulundu.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YENİ GALERİLER

Abana Travel

Abana'yı Tanıtma ve Turizm Derneği Kurumsal İnternet Sitesi'ne Hoş Geldiniz

Abana Travel

Abana Cumhuriyet Meydanı No:1
37970 Abana / Kastamonu

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.