Sosyal Medya Influencer ekibini ağırladık

25 Kasım 2022 18:31 Abana Travel 641

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından hayata geçirilen ‘İl Tanıtım ve Geliştirme Programı’ çerçevesinde sürdürülen tanıtım çalışmaları kapsamında Kastamonu’da olan ‘Sosyal Medya Influencer’ ekibini Abana’da ağırladık.

✅Adem Barış, Mert Yılmaz, Koray Özpalamutçu, Mücahit Muğlu ve Osman Yeşilbaş gibi değerli isimlerden oluşan ekibi, Turizm Derneği Başkan Yardımcımız Cengiz Kaya ile birlikte Beldeğirmeni/Çınaraltı’nda karşıladık.

✅Buradaki çalışmaların ardından Abana Hacıveli kayalıklarına geçerek, bölgenin eşsiz güzellikleri eşliğinde ünlü isimlerin imza attığı çalışmalara eşlik ettik.

✅Ekip olarak yürütülen çalışmalarının ardından Abana ilçe merkezi ziyaret ettik.

✅Kısa ama çok etkili ve keyifli, bir o kadar da oldukça verimli bir program oldu.

✅ Kastamonu’nun resmi hesabı (instagram/gezsen.kastamonu) hesabını takip ederek, ilçemizde yapılan çalışmaları izleyip/paylaşabilirsiniz.

✅Gezi vesilesiyle tanışma fırsatı bulduğumuz hemşehrimiz Gökçe hanıma, TÜRSAB Kastamonu İl Temsilcisi Gökşen hanıma, Turizm Şube Müdürü Nihan hanıma ve Turizm Rehberi Mustafa Çağır beye de göstermiş oldukları yakın ilgi, güler yüz ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. ⤵️

@gezsen.kastamonu

@admbrs

@mucahitmuglu

@sendegitmelisin

@gokceince_

@kastamonukulturturizm

@kastamonuvalilk

@m.cagir37

#abana #gezsenkastamonu #abanayıkeşfet #karadeniz #influencer #abanatravel #travelabana #sendegitmelisin #semihyukseltr #kuzka #kültürveturizmbakanlığı #kastamonuvaliliği

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Abana Travel

Abana'yı Tanıtma ve Turizm Derneği Kurumsal İnternet Sitesi'ne Hoş Geldiniz

Abana Travel

Abana Cumhuriyet Meydanı No:1
37970 Abana / Kastamonu

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.